Nesër, Ministri Krasniqi do presë në takim Kryetarin e FFK-së, Vokrrin dhe trajnerët e futbollistët e Përfaqësueses së Kosovës

03.03.2014

Nesër (04.03.2014), në ora 09:15, ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Memli Krasniqi, pret në një takim Kryetarin e Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri, si trajnerët dhe futbollistët e Përfaqësueses së Kosovës.

Mediat nga ky takim mund të marrin vetëm pamje.

Ftoheni ta përcillni këtë aktivitet!

Prapa