Lajmet

Telegram ngushëllimi i ministrit Kujtim Gashi me rastin e ndarjes nga jeta të profesorit Basri Çapriqi

15.01.2018

Lajmin për vdekjen e të dashurit tuaj, Basriut, profesorit dhe poetit tonë të njohur, e morëm me pikëllim të madh.më shumë

Telegram ngushëllimi i ministrit Kujtim Gashi me rastin e ndarjes nga jeta të profesorit Basri Çapriqi

15.01.2018

E nderuara familja Çapriqi,Lajmin për vdekjen e të dashurit tuaj, Basriut, profesorit dhe poetit tonë të njohur, e morëm me pikëllim të madhmë shumë

Telegram ngushëllimi i ministrit Kujtim Gashi me rastin e ndarjes nga jeta të ikonës së valles shqipe, Rexhep Çeliku

12.01.2018

E nderuara familje Çeliku,Të nderuar kolegë të Ansamblit Popullor të Këngëve dhe Valleve dhe të Teatrit Kombëtar të Operës dhe Baletitmë shumë

Ministri Gashi vizitoi FFK-në, në maj stadiumi i Prishtinës do të jetë i gatshëm

11.01.2018

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka vizituar Federatën e Futbollit të Kosovës, ku është pritur nga kryetari, Fadil Vokrri, ku ka parë kushtet dhe hapësirat ku punon FFK-jamë shumë

MINISTRI GASHI TAKOI PËRFAQËSUES TË ORGANIZATËS “LET’S DO IT KOSOVA”

04.01.2018

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka pritur sot në takim një grup të të rinjve vullnetarë të organizatës “Let’s Do It Kosova”.më shumë

previous

1-5 Nga 5

next

KOSOVO IN UNESCO